Press "Enter" to skip to content

Let the game begin! Prototypowanie gier i testowanie aplikacji mobilnych


January 14, 2016
96 Polski

Poniedziałek, 25 stycznia 2016 o 18:00 UTC+01
Pauza In Garden
Rajska 12, 31-124 Kraków, Poland

Licence CC https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/ author Blake Patterson, source https://www.flickr.com/photos/blakespot/4773693893/

Spotkanie organizujemy we współpracy z firmą miquido.com specjalizującą się w tworzeniu aplikacjina urządzenia mobilne. Pamiętacie tę firmę z 11. wydarzenia Women in Technology Kraków w Pauza In Garden? My wspominamy to spotkanie bardzo pozytywnie :)
Miquido zatrudnia już ponad 50 pracowników. Aktualnie Miquido ma zapotrzebowanie m.in. na front-end developerów, Android oraz iOS developerów. Swoje CV wysyłajcie na contact at miquido.com.

Miquido przygotuje dla Was niespodzianki!

Spotkanie odbędzie się w Pauza In Garden, znanej wszystkim z przepysznej lemoniady i finger food, imprez branżowych, wystaw czy koncertów. Serdecznie zapraszamy.

 • Prototypowanie gier, czyli o tym jak zweryfikować pomysły i przejść do ich implementacji – Łukasz Boruń

  Jak tworzyć gry szybciej i lepiej oraz jak wcześniej wyłapywać problemy dzięki prototypowaniu? Jakie są plusy i minusy, czego się wystrzegać? Historia opowiedziana z punktu widzenia producenta i programisty, oparta na przykładach własnych produkcji.

  Łukasz Boruń
  Łukasz to Senior Game Programmer w Miquido Games. Człowiek z pasją i ogromnym doświadczeniem, zawsze w dobrym humorze. Tak jak reszta członków zespołu, wyznaje zasadę „work hard, but play even harder”. Jest twórcą kilkunastu gier mobilnych. Więcej o jego doświadczeniu możecie przeczytać na stronie lukaszborun.com.

 • Testowanie oprogramowania, czyli z czym to się je – Grzegorz Woźniczka

  Dlaczego testujemy oprogramowanie? (kilka wpadek przy tworzeniu kodu).
  Co możemy testować? (krótko o rodzajach testów).
  Jak testujemy? (krótko o metodach testowania).
  Jak pomóc testerowi? (trochę dłużej o komunikacji z testerami, narzędziach ułatwiających pracę itp.)

  Grzegorz Woźniczka
  Grzegorz to Software Tester w Miquido. Od ponad 2 lat zajmuje się testowaniem aplikacji mobilnych ze szczególnym naciskiem na aplikacje finansowe. Zafascynowany zagadnieniami z zakresu komunikacji w zespołach ludzkich i wszystkim co związane ze zwiększaniem produktywności.

Prosimy o zapisy na eventbrite w celu oszacowania ilości spodziewanych osób.

Fb event


Update